Het groenste promotionele bedrijf van Nederland

Welkom bij Promo Art. Voor de één zijn wij dé creatieve partner voor gerichte promotionele acties, anderen zien ons als specialisten in service. Maar bovenal zien onze relaties Promo Art als betrouwbare partner, met oog voor hun wensen en details én onverwacht verrassend.

Vooral ons grote plezier en passie voor ons vak maakt Promo Art, in combinatie met onze professionaliteit, een onderscheidende partner op het gebied van premiums en promoties. Dat alles natuurlijk altijd met het oog op duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Niels Peters

niels@nullpromoart.nl
06-22 901 688

Over mij

Mijn dagelijkse focus ligt op de verkoop en de kennis van goede MVO producten in ons assortiment.
Nee ken ik niet. Of ik vind een weg, of ik maak een weg...

Isabel Peters

isabel@nullpromoart.nl
06-511 87 231
Ik ben verantwoordelijk voor onze eigen catalogus, ondersteun de verkoop met creatieve voorstellen en waak over onze social media.

Gerrit-Jan Barten

Account Manager
gerrit@nullpromoart.nl
06-29 510 792

Over mij

Zoals het een echte account manager betaamt ben ik het liefst buiten, op bezoek bij mijn klanten. Met veel passie voor mijn vak help ik jou je merk te verkopen!

Ida Peters

Inkoop
ida@nullpromoart.nl
026-325 91 38

Over mij

Inkoop en planning, dat is waar ik mij dagelijks mee bezig houd. Samen met mijn collega Ben zorg ik ervoor dat jouw orders op tijd geleverd worden.

Stefan Markusse

Account Manager binnendienst
stefan@nullpromoart.nl
06-29 623 312

Over mij

Jongste lid van het Promo Art team, maar ik doe niet voor de rest onder. Vanuit onze binnendienst ondersteun ik de verkoop en werk ik leuke, creatieve voorstellen uit.

Ben Geurtz

Planning, DTP en voorraadbeheer
ben@nullpromoart.nl
026-325 91 38

Over mij

Ook wel de duizendpoot van Promo Art! Planning, DTP en drukwerkvoorbereiding en voorraadbeheer zijn mijn hoofdtaken. Gaat het niet linksom? Dan rechtsom!